Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Ключниця на стіну на 6 ключів морська "Cutty Sark" 3325A
Стильна прикраса передпокою та чудовий декор для прихильників інтер'єру в морській тематиці. Відчуйте подих літнього морського бризу у своєму оселі! Елегантна настінна ключниця з вітрильником і хитро зав'язаними морськими вузлами внесе дух морських мандрівок у ваш дім

"Два в одному"!
- Декор у формі спритно пов'язаних морських вузлів і вітрильного корабля на тлі старовинних карток плюс органайзер для шести наборів ключів. Приємно та зручно для всієї родини!
- Деревина, скло та метал — найкращі матеріали для виготовлення домашнього декору, гіпоалергенні та екологічні.
Переваги ключниці від Svit Podarunkiv
Легко привісити
Легка та негабаритна ключниця кріпиться до стіни за допомогою двох цвяхів.
Ємна
У шухлядку можна помістити 6 наборів ключів.
Тематична
Морська тема особливо сподобається чоловікам.
Інтернет-магазин Svit Podarunkiv робить світ кращим!
Стабільні ціни
Вартість сувеніра не змінюється після оформлення замовлення.
Доставка вчасно
Ви можете не хвилюватися, що не встигнете з подарунком.
Самовитяг
Ви можете забрати свій подарунок у нашому салоні в Києві.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Ширина ключниці | 250 мм |
| Комплектація настінним кріпленням | Так |
| Глибина ключниці | 70 мм |
| Наявність дверки | 1 шт. |
| Місткість ключів | 6 шт. |
| Матеріал | Дерево |
| Країна виробник | Китай |
| Висота ключниці | 330 мм |
| Область застосування ключниці | Для дому |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна-виробник | Китай |
| Виробник | Two Captains |
| Висота, см | 33 |
| Бренд | Two Captains |
| Довжина, см | 25 |
| Ширина, див | 7 |
| Вага, грам | 1310 |
- Ціна: 3 215 ₴





