
Латунна ваза для фруктів, прикрашена чеканкою, — чудова прикраса інтер'єру та практичний посуд для званої вечері. Вазу наповнюють фруктами, цукатами, цукерками або печивом, виносять під час десерту або тримають для перекусів.
Щоб зробити сервірування більш вишуканим, використовуйте кілька ідентичних ваз для фруктів і фруктів або предметів схожого дизайну. Вартість ваз оптом нижча, ніж окремого предмета.

Латунь — сплав міді з цинком; з неї роблять посуд і декор. Золотиста ваза для фруктів має антикваріант завдяки шару штучної патини. Підійде для історичних баркових інтер'єрів і сучасних стилізацій.
Переваги вази для фруктів від Svit Podarunkiv
Декор для історичних інтер'єрів і стилізацій під бароко.
Вироби схожого дизайну від Brasstico роблять інтер'єр цілісним.
З латуні роблять чудовий посуд.
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 165 мм |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Виробник | Собсан Бою |
| Країна виробник | Індія |
| Діаметр | 180 мм |
| Матеріал | Латунь |
| Тематика декору, малюнка | Абстракція |
| Ширина | 180 мм |
| Кришка | Немає |
| Довжина | 180 мм |
| Декоративне оформлення | Чеканка |
| Колір | Оливковий |
| Форма | Фігурна |
| Тип посуду | Фруктовниця |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна-виробник | Індія |
| Висота, см | 16,5 |
| Довжина, см | 18 |
| Ширина, див | 18 |
| Вага, грам | 715 |
| Бренд | Brasstico |
- Ціна: 3 235 ₴




