
Стародавні грецькі, менсолі, приносячи їм жертви в надії, на виконання всіх бажань. Однією з них була богиня, що приносить добробут, удачу, щастя. Торгова марка Argenti Classic чудово відтворювала статуетки Фортуни у розділі нашого каталогу svit-podarunkiv.ua/g6419333-statuetki-fortuny за давніми малюнками, які збереглися, пройшовши крізь століття.

Сліпучий блиск статуетки Фортуни з рогом достатку приверне успіх і зачарує ваших гостей. Велика вага та висота надають фортуні індивідуального благородства, дивлячись на богиню, відразу виникає думка загадати бажання. Зроблена у світло-сірому кольорі та чудово доповнить стиль вашої вітальні.
Переваги статуетки фортуни від Svit Podarunkiv
У будинку буде ексклюзивна фігурка богині
Подаруночок для шанувальників міфології
Завдяки структурі матеріалу статуетка безпечна для здоров'я
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 380 мм |
| Тематика виробу | Релігія, божества, міфічні істоти |
| Подарункова упаковка | Так |
| Вага виробу | 1950 г |
| Ширина | 150 мм |
| Глибина | 150 мм |
| Матеріал | Полістоун |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна-виробник | Китай |
| Виробник | Argenti Classic |
| Висота, см | 38 |
| Бренд | Argenti Classic |
| Довжина, см | 15 |
| Ширина, див | 15 |
| Вага, грам | 1 950 |
- Ціна: 4 400 ₴




