
Наш інтернет — магазин зібрав найкращі статуетки тварин торгової компанії Classic Art. Вони красиво доповнюватимуть інтер'єр, а також послугують талісманом, адже кожна фігурка символізує щось особливе. Наприклад, статуетка голова тигра оберігатиме вашу сім'ю, адже є запобіжником сімейного вогнища.

Фігурка тигр повністю зроблена з полістоуну. Мідне покриття надає неймовірний блиск і привабливий вигляд. Статуэтка голова тигра на сторінках категорії svit-podarunkiv.ua/g21519254-statuetka-tigr невеликих розмірів і прикріплена до підставки з дерева.
Переваги статуетки голова тигра від Svit Podarunkiv
Товар уособлює добрі якості, тому принесе в дім гарну атмосферу.
Завдяки своїм мініатюрним параметрам статуетки будуть чудовим доповненням у кімнаті.
Фігурка буде стійкою завдяки дерев'яній підставці.
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 100 мм |
| Тематика виробу | Тварини |
| Подарункова упаковка | Так |
| Вага виробу | 255 г |
| Стан | Новий |
| Ширина | 90 мм |
| Глибина | 60 мм |
| Матеріал | Полістоун |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна-виробник | Китай |
| Виробник | Classic Art |
| Висота, см | 10 |
| Бренд | Classic Art |
| Довжина, см | 9 |
| Ширина, див | 6 |
| Вага, грам | 255 |
- Ціна: 787,50 ₴




