Статуетка тигра ES412

Втілення всемогутності та відваги уособлює статуетка тигр. З одного боку символізує безжність до слабкості в період прийняття найважливіших рішень, з іншого — доброту.
Наш інтернет-магазин у Києві пропонує купити сувеніри виключно власного виробництва, налагодженого в Китаї. Тематичний напрям статуетки тигр — тварини. В основу входить полістоун (дуже міцний і довговічний матеріал). Для отримання шикарнішого та дорожчого вигляду її покривають спеціальною фарбою. Фігурка тигр заввишки й завдовжки 43 см має природний вигляд на книжковій полиці, тумбочці або холі. Мідні подарунки завжди позитивно вписуються в дизайн кімнат і офісів.
Розміри

Довжина — 43 см, ширина — 14 см, висота — 15 см.
Фігурки тигрів — уособлення цілеспрямованої енергії, потужності, рішучості та хоробрості, влади та переваги над іншими. Фігурка тигра чудово підійде як подаруночка охоронцю, військовому, який працює в правоохоронних органах. Так само досить доречно купити статуетки синові, на знак того, що він уже дорослий, і має повне право самостійно розпоряджатися своїм життям — безстрашний, мудрий і цілеспрямований. Надійний захист від ніжних ворогів і гостей, сімейний талісман, що передається від старших до молодших (це мудрість, вміння боротися за місце під сонцем, знання...). Якщо ви думаєте, що статуетка тигра таїть за собою певні символічні властивості, як-от: бойовість, безстрашність, лють, то помиляєтеся. Адже трохи відомо — у давнину хижака вважали зразком таланту та удачі, доблесті, мужності, захисником від злих духів і демонів. На Сході цар звірів — далеко не лев, а смугастий. Тільки людині, яка проявляє надійність, розумно витрачає свої сили, захищає слабких, підносять у дар такий цінний презент.
Колекція статуеток поділяються на кілька тематичних категорій



Статуетки тварин
Античість
Стародавня Греція




Римська міфологія
Церква
Стародавний Египет
Воїни та лицарі
Купити фігурки тигра в Києві Україні інтернет-магазині можна в нас, відвідати сайт із поширення подарункових і сувенірних речей Svit Podarunkiv. Вишуканий, ексклюзивний, якісний, стильний сувенір у гарному пакованні — гідний подарунок для близьких вас людей.
Схема роботи |
|
Заказ на сайті (замовлення через дзвінок). |
|
Погодження з покупцем. |
|
Оплата. |
|
Відсилання. |
Переваги нашої компанії



Наша компанія розміщує свої замовлення під власною торговою маркою Classic ART
Можна купити не тільки в роздріб, а й гуртом
Наші ціни найкращі, тому що купуючи в нас клієнт отримує з перших рук без помічників



Повернення або обмін упродовж 14 днів з законодавства України
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 140 мм |
| Тематика виробу | Тварини |
| Подарункова упаковка | Так |
| Вага виробу | 3220 г |
| Стан | Новий |
| Ширина | 430 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Матеріал | Полістоун |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна-виробник | Китай |
| Виробник | Classic Art |
| Висота, см | 14 |
| Бренд | Classic Art |
| Довжина, см | 43 |
| Ширина, див | 10 |
| Вага, грам | 3 220 |
- Ціна: 6 262,50 ₴





