
Кабан — давній символ потужності та воїнської доблесті, традиційний подарунок чоловікові — військо та мисливцеві. Подаруйте премелюсу, другові, коханому чоловікові статуетку кабана, виготовлену з полістоуну з мідним напиленням, підкресліть його істинно чоловічі якості! Втілений у полістоуні кабан спокійно оглядає околиці, він зібраний і готовий до несподіванок.

Розміри статуетки кабана (30х11х18 см) дають змогу розмістити її на спеціальній підставці, на столі або консолі. Статуетки тварин прикрасять кабінет господаря будинку або вітальню, оформлену в класичному стилі або у формі мисливського будиночка.
Переваги статики кабана від Svit Podarunkiv
Статуетка кабана універсальна. Встановлюється на підлогу, підставку або стіл. Підійде для приміщень будь-яких розмірів.
Полістоун — пластичний і легкий у роботі штучний камінь, ідеальний матеріал для інтер'єрних аксесуарів.
Гарний подарунок для мужньої, хороброї людини, військового чи мисливця.
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 300 мм |
| Тематика виробу | Тварини |
| Подарункова упаковка | Так |
| Вага виробу | 2340 г |
| Стан | Новий |
| Ширина | 180 мм |
| Глибина | 110 мм |
| Матеріал | Полістоун |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна-виробник | Китай |
| Виробник | Classic Art |
| Висота, см | 18 |
| Бренд | Classic Art |
| Довжина, см | 30 |
| Ширина, див | 11 |
| Вага, грам | 2 340 |
- Ціна: 4 065 ₴




