Статуетка кабана

Зображення мешканцями лісу асоціюється з мужністю, бойовістю, безстрашністю, міццю, хвилею, ганчіркою, це — ватажок, «втіч». Для мисливця такий подарунок, як статуетки кабана під замовлення в категорії svit-podarunkiv.ua/g21525183-statuetka-kaban максимально цілісний.
Розміри

Довжина — 16 см, ширина — 12 см, висота — 10 см.
Виробляється в Китаї на замовлення нашого інтернет-магази. Виготовлена з міцного матеріалу. Неповторний та ексклюзивний сувенір має досить компактні розміри. До комплекту входить подарункова упаковка, що дає змогу підносить аксесуар не замислюючись про показний вигляд. Фігурки тварин із колекції Classic Art з мідним покриттям — це вишуканість, стиль і унікальність
Колекція статуеток поділяються на кілька тематичних категорій



Тварини
Античність
Древн, являючи Греція




Римська міфологія
Церква
Стародавний Египет
Воїни та лицарі
Цілющість, лютість, силушка, лють здавна втілювалися в образі хижака. Статуетка кабан як атрибут здатна вказати на характер і темпераментність її власника, доречний презент для людини відважного, чесного, бойового, лідера та цілеспрямованого. Унікальна річ — витончений, стильний і оригінальний елемент декору кабінету, вітальні або передпокою. Є культури, де статуетка кабана ототожнилася з темними силами, з її допомогою намагалися їх контролювати. Сувенір має бути суто в особистості впевненою в собі та напористою. Настійливий і амбітний дух відкриє нові межі ваших можливостей, у разі використання допоможе в досягненні поставленої мети. Величезна фізична йморська енергія дається в дар незримілим зберігачем, оберігає дім господаря, береже від раптової небезпеки, іншими словами є жодним амулетом. Відомі різні джерела, у яких вказаний той факт, що фігурки кабанів піклуються про внутрішнє господарське здоров'я. Намечені завдання досягаються завдяки витримці, волі та тілесної міцності. Варто зазначити, подаруночок вкрай не підходить представницям слабкої половини населення, позаяк жінки вишукані, прекрасні, ніжні та тендітні. Оберег підійде сильному, принципово, безстрашному, розважливому, скромному та хороброму чоловікові.
Схема роботи |
|
Заказ на сайті (замовлення через дзвінок). |
|
Погодження з покупцем. |
|
Оплата. |
|
Відсилання. |
Купити фігурку кабана в інтернет-магазині в Києві України можна за прийнятними доступними цінами. Дешевле, ніж у нас просто не буває. Висока якість, вірність цінової політики й ексклюзивність ми обіцяємо. Ми прагнемо Вас!
Переваги Svit Podarunkiv



Наша компанія розміщує свої замовлення під власною торговою маркою Classic ART
Можна купити не тільки в роздріб, а й гуртом
Наші ціни найкращі, тому що купуючи в нас клієнт отримує з перших рук без помічників



Повернення або обмін упродовж 14 днів з законодавства України
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 100 мм |
| Тематика виробу | Тварини |
| Подарункова упаковка | Так |
| Вага виробу | 520 г |
| Стан | Новий |
| Ширина | 160 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Матеріал | Полістоун |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна-виробник | Китай |
| Виробник | Classic Art |
| Висота, см | 11 |
| Бренд | Classic Art |
| Довжина, см | 16 |
| Ширина, див | 6 |
| Вага, грам | 520 |
- Ціна: 1 472,50 ₴




