
Приманіть у дім непостійну та вітряну удачу за допомогою невеликої статуетки Фортуни з рогом достатку, і богиня обов'язково подарує достаток і процвітання. Фігурка в робочому кабінеті сприяє укладенню вдалих виробів. За традицією Фортуна зображена із заплющеними очима, адже удача, кажуть, сліпа. Богиня увінчана короною, символом поваги та влади.

Висота статуетки Фортуни — усього 11 см. Невеликий сувенір поміститься серед книг або дрібничок, на туалетному столику або комоді. Покрита бронзою фігурка поєднується з класикою та ретро-дизайном, доповнить англійський стиль.
Переваги статики Фортуни від Svit Podarunkiv
Фігурка виготовлена з полістоуну з бронзовим покриттям.
Статуетка Фортуни з рогом достатку під замовлення в каталозі svit-podarunkiv.ua/g6419333-statuetki-fortuny поєднується з іншими виробами бренда Classic Art.
Богиня обдарує вдалим у особистому житті та в професії.
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 110 мм |
| Тематика виробу | Релігія, божества, міфічні істоти |
| Подарункова упаковка | Так |
| Вага виробу | 90 г |
| Стан | Новий |
| Ширина | 50 мм |
| Глибина | 50 мм |
| Матеріал | Полістоун |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна-виробник | Китай |
| Виробник | Classic Art |
| Висота, см | 11 |
| Бренд | Classic Art |
| Довжина, см | 5 |
| Ширина, див | 5 |
| Вага, грам | 90 |
- Ціна: 787,50 ₴




