Кошик
422 відгуків
Русский корабль, ИДИ НА Х@Й !
+380 (50) 396-87-88

Сувенірна зброя

Сувенірна зброя в подарунок – це данина поваги людині! Вручаючи меч або кинджал, ви повідомляєте без слів про безмежну довіру і подяки.

Декоративне сувенірна зброя

Магазин Svit Podarunkiv пропонує гарне сувенірна зброя. Наші декоративні клинки виглядають так, ніби створені ковалями-майстрами з дамаської сталі. Вироби міцні, блискучі, з майстерною гравіюванням у красивих піхвах – такий сюрприз приведе в захват. 

Подарункові мечі і кинджали

у давні часи В Україні зброя дарували царям і отаманам. Сьогодні кинджали і мечі вручають послам і важливим закордонним гостям. Піднести кинджал з різьбленим візерунком на рукояті або меч з ефесом декорованим двома леопардами – значить висловити повагу і сказати про серйозні наміри. 
Декоративні клинки Svit Podarunkiv не відрізнити від справжніх. Вони так само блищать на сонці, виглядають настільки ж розкішно і вражаюче, а коли лягають в руку – пробуджують бажання стати на шлях воїна. Сувенірна зброя благородно прикрашає приміщення, перетворюючи інтер'єр. Це чудовий подарунок другу і ділового партнера, чоловіка та батька. Робіть замовлення в каталозі Svit Podarunkiv. Вручайте пам'ятні презенти.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner