Кошик
422 відгуків
Русский корабль, ИДИ НА Х@Й !
+380 (50) 396-87-88

Попільнички морської тематики

Який подарунок зробити палить людині? Вручіть розкішну настільну попільничку як подарунка морської тематики. Такий сюрприз корисний, придасться на кожен день і прикрасить стіл. Аксесуари магазину Svit Podarunkiv розкішні: поєднання витонченої форми, плавних вигинів, блиску золота і натуральних матеріалів (дерево, бронза).

Морська тематика нагадує про шум прибою, спів чайок і ласкавому бризі. Подивившись на попільничку, людина уявляє себе за штурвалом корабля у плаванні між райськими островами.

Настільні попільнички на морську тематику

Аксесуар стильно прикрашає кабінет, каюту корабля, зал ресторану з морською тематикою. Блискучий золотий колір, вишуканий орнамент (на деяких моделях) та натуральне дерево попільничок з дерева і латуні (палісандр) виглядають багато. Річ довговічна, не боїться високої вологості і розжарених вуглинок. 
Настільні та кишенькові попільнички металеві Svit Podarunkiv оригінальні. Вироби подібні антикваріату, нагадують предмети старовини, пройшли через безліч аукціонів. У нашому каталозі вас чекають попільнички різної форми: рятівний круг, штурвал, раковина з візерунком і навіть черевиків. Вибирайте!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner